Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

ASLANATA Bilişim, 2023 yılı Aralık Ayında faaliyetlerine başlamış müşteri memnuniyeti ve yenilikçi inovasyonları ile öne çıkan bir bilgi güvenliği teknolojileri şirketidir.

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında, bilgi güvenliği her zamankinden daha önemli hale geliyor. İşte tam da burada Aslanata devreye giriyor. Aslanata Bilişim, kusursuz siber güvenlik çözümleriyle işletmelerin, kurumların ve bireylerin dijital varlıklarını korumak için en güçlü kalkanı sunuyor.

Müşterilerimizin kritik iş süreçlerine son teknoloji yazılım ve donanımlarımız ile teknoloji çözümlerini entegre ederken, profesyonel hizmetler ve servislerimizle kesintisiz bir müşteri deneyimi sunuyoruz. Bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin!

Dijital Dünyada
Güvende Kalın!

Siber Bülten

  GURUR TABLOMUZ

  Övünmeyi Sevmeyiz Ancak,
  Bizi Birde Müşterilerimizden Dinleyin!

  Ziya Görgün

  İşletme Sahibi

  Ağ ve Network yönetim, bakım operasyonlarında ASLANATA'ya güveniyoruz! Güvenimizi boşa çıkarmadıkları için minnettarız.

  Selim Işık

  İT Yöneticisi

  Sürekli gelişen yeni teknolojileri ve yapay zeka operasyonlarını mükemmel bir şekilde gerçekleştirdiğinizi ve işinin ehli bir ekibe sahip olduğunuzu her zaman dile getirebilirim.

  Fuat Tamer SAYAR

  Yazılım Mühendisi

  Sektöre çok şey katacağınız kesin! İyiki varsınız ASLANATA ailesi.

  SSS

  Sıkça Sorulan Sorular

  ASLANATA, Güvenlik Test Hizmetleri, Sızma ve Zafiyet Testleri, Merkezi Gözlem Hizmeti, Olay Müdahale Hizmeti, Teknik Destek Hizmetleri ve Yönetilen BT Güvenlik Hizmetleri sunuyor.

  Siber güvenlik ihtiyacı olan tüm kamu kurum ve kuruluşu ve özel şirketlere hizmet vermekteyiz.

  ASLANATA müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutar. Satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

  Düzenlediğimiz eğitim programlarını ve açık pozisyonları takip ederek ailemize dahil olabilirsiniz.